» » » » Ліга конференцій: Динамо програє «Бешикташу»

Ліга конференцій: Динамо програє «Бешикташу»

Ліга конференцій: Динамо програє «Бешикташу» Турецький "Бешикташ" обіграв київське "Динамо" у першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги конференцій.

Зустріч пройшла у Бухаресті та завершилася з рахунком 3:2 на користь турецької команди. Перемогу їй приніс гол казахстанського півзахисника Бахтієра Зайнутдінова на п'ятій доданій до другого тайму хвилині.

Таким чином він забив перший м'яч за «Бешикташ». Також у клубу відзначилися Омар Коллі та Венсан Абубакар, який реалізував пенальті. У київській команді ворота суперників вразили Микола Шапаренко та Назар Волошин.

17 серпня Зайнутдінов перейшов у «Бешикташ» із московського ЦСКА.

«Клуб пішов назустріч Баху, і вже сьогодні він вирушив на медобстеження до Стамбула. Баха попрощався з командою на базі, а потім приїхав на стадіон попрощатися зі співробітниками офісу», - розповів директор з комунікацій червоно-синіх Кирило Брейдо.