Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » 6-й ОСБ під Волновахою не тільки захищає від окупантів, але й допомогає місцевим

6-й ОСБ під Волновахою не тільки захищає від окупантів, але й допомогає місцевим

Категорія: Політика, Суспільство
6-й ОСБ під Волновахою не тільки захищає від окупантів, але й допомогає місцевимІдуть бої, а бійці 6-го окремого стрілецького батальону знаходять час не тількі на захист, а й на допомогу місцевим жителям.
 
Воїни займаються необхідною, суто чоловічою работою – це і підключення в селі Раздольне погодинного водопостачання за допомогою генераторів, і налаштування Інтернету, який необхідний для отримання важливої інформації і зв’язку з рідними. І, мабуть, головне - ремонт розтрощених житлових будинків.
 
Одна з місцевих мешканок Людмила Василівна Суббот постраждала від обстрілу, вражою зброєю було зруйновано дах її домівки. Бійці 6-го окремого стрілецького батальону оперативно відремонтували будинок, жінка вдячна і каже, що саме такі люди, як комбат Владислав Хобот, рятують світ своєю небайдужістю, бажанням допомогти незахищеним.

Людмила Василівна каже, що рідне село, будинок особливо важливі для неї ще й тим, що під час Великої Вітчизняної війни загинули її родичі – Суббот Омелян Іванович та Суббот Ефім Іванович, які поховані на місцевому кладовищі. Про жахи минулої війни говорять написи на могилі біля клубу...
 
Нині 6-й ОСБ стоїть на варті й готується відправлять «рускіх солдат» у відомому напрямку.